Deutsche Version
Kamieniarz Belgia

Kamieniarz – Zagranica : Belgia

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie lub działalność gospodarcza w sektorze budowlanym w kraju

Liczba wakatów : 2

Minimalne doświadczenie : 3 - 5 lat

Wykształcenie Zasadnicze zawodowe

Opis stanowiska pracy:

  • doświadczeniem w obróbce kamieni naturalnych,
  • układanie kamienia na podłogach, ścianach i parapetach,
  • wybrana osoba będzie przyuczona do belgijskich standardów i technik posadzkowych,
  • praca długoterminowa w rodzinnej firmie z perspektywami na dalszy rozwój,

Oferujemy :

  • legalną pracę na terenie Belgii,
  • wynagrodzenie płacone w EURO zawsze na czas do 15 następnego miesiąca przelewem na wskazane konto bankowe
  • pomoc w załatwianiu wszelkich formalności (druk A 1, limosa itp.), oraz w zakwaterowaniu i zameldowaniu,
  • kontrakt na okres od 3 miesięcy do roku z możliwością przedłużenia,
  • zatrudnienie w Polskiej firmie co oznacza (dla osób zatrudnionych na umowę zlecenie): opłacanie stawek ZUS (emerytalne, zdrowotne, chorobowe na życzenie), praca za granicą zalicza się do emerytury, pracownik posiada wszelkie korzyści i należności płynące z takiej formy zatrudnienia (zasiłki, lata pracy itp.),

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:

  • prace przygotowawcze typu zrywanie starych podłóg i przygotowywanie powierzchni pod położenie nowych,
  • wspomaganie belgijskich brukarzy przy kładzeniu podłóg różnego typu,
  • przynoszenie materiału,
  • docinanie kamieni oraz pozycjonowanie,
  • uczestnictwo w przyuczeniu obsługi maszyn do cięcia kamieni, marmuru, szlifowanie niebieskich kamieni,
  • będzie przyuczona do samodzielnego kładzenia m.in. niebieskich kamieni, marmuru i granitu,

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka francuskiego, niderlandzkiego lub angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • brak nałogów alkoholowych,
  • umiejętność czytania planów budowlanych i rysunków technicznych,
  • bezkonfliktowość przy pracy w grupie,
  • dobre nastawienie do pracy,
  • wysoki poziom kultury osobistej,

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji, jak również referencje (mile widziane), proszę wysyłać na adres praca@euro-solutions.pl
W temacie prosimy wpisać „Kamieniarz”.

O
ferty osób, które nie spełniają powyższych wymagań, nie będą przez nas rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KOORDYNATOR OFERTY

728 961 026

530 700 361