Deutsche Version
Kierownik produkcji

Poszukujemy,

kierownika produkcji do pracy w okolicy Zielonej Góry.

Odpowiadamy za rekrutację wstępną.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętności stolarskie, malarskie,
  • umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym,
  • znajomość j-angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w branży wystawowej,
  • doświadczenie pracy na produkcji.
Mile widziane:
  • znajomość j-niemieckiego chociaż w stopniu podstawowym,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zespole produkcyjnym
  • doświadczenie w pracy stolarskiej

Oferujemy:

  • pensja na start 3550zł brutto (zależne od spełnianych kryteriów) 3 miesięczny okres próbny, następnie stawka relatywnie będzie wzrastać,
  • możliwość awansu /rozwoju,
  • miła atmosfera, zgrani, pomocni współpracownicy,
  • praca na lata, etat,
  • możliwość dorobienia sobie w weekendy, na nadgodzinach,
  • umowa o pracę,
  • delegacje, możliwość podróży.

 Obowiązki:

  1. kierowanie pracą zespołu produkcyjnego,
  2. zarządzanie magazynem,
  3. kierowanie całą pracą produkcyjną,
  4. planowanie i nadzorowanie produkcji w magazynie oraz montażu i demontażu stoisk na terenie targów,
  5. tworzenie planu produkcji, określenie materiałów w oparciu o projekt 3D,
  6. określanie kosztów produkcji.
Drugorzędne obowiązki:
  • udział w rekrutacji pracowników produkcyjnych, bezpośrednie kierowanie ich do pracy/przydzielanie im stanowisk.

Zainteresowane osoby prosimy o podesłanie CV
praca@euro-solutions.pl

« Poprzednia oferta