Deutsche Version
Spawacz

Agencja Pracy Euro-Solutions (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia – 6453) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników.
Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz

miejsce pracy : Świebodzin

OPIS STANOWISKA:

-prace spawalnicze metodą MIG-MAG,

-prace ślusarskie.

 WYMAGANIA:

- Wykszałcenie minimum zawodowe,

- wymagane doświadczenie zawodowe w zawodzie pozwalające na samodzielną pracę,

-uprawnienia spawalnicze,

-umiejętność spawania,

-znajomość rysunku technicznego.

 OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej,

- atrakcyjne wynagrodzenie, premie uznaniowe.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, zawierające klauzulę
o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji, jak również certyfikaty potwierdzające umiejętności, proszę wysyłać
na adres praca@euro-solutions.pl
W temacie prosimy wpisać „Spawacz"

Oferty osób, które nie spełniają powyższych wymagań, nie będą przez nas rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KOORDYNATOR OFERTY 68 456 15 24 // 728 961 026