Deutsche Version
Rzeźnik - Wykrawacz Mięsa

Euro-Solutions (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia – 6453) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników.
Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

 Rzeźnik Wykrawacz Mięsa

miejsce pracy : Belgia

OPIS STANOWISKA:

-praca przy wysoko wydajnej linii ubojowej ,

-umiejętność wykonywania pracy na różnych stanowiskach związanych z robiorem mięsa,

-umiejętność pracy na rozbiorze mięsa wieprzowego, przy taśmach rozbiorowych,

- trybowanie mięsa wieprzowego,

-preferowani pracownicy z doświadczeniem na kontraktach zagranicznych,

 WYMAGANIA:

- Wykszałcenie kierunkowe,

- wymagane doświadczenie zawodowe w zawodzie rzeźnik- wykrawacz,

-znajomość języka niemieckiego mile widzana.

-mile widziany własny samochód,

 OFERUJEMY:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Polsce (delegowanie z zaświadczeniem A1),

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- zakwaterowanie na koszt firmy,

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, zawierające klauzulę
o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji, jak również certyfikaty potwierdzające umiejętności, proszę wysyłać
na adres praca@euro-solutions.pl
W temacie prosimy wpisać „Rzeźnik Wykrawacz Mięsa"

Oferty osób, które nie spełniają powyższych wymagań, nie będą przez nas rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KOORDYNATOR OFERTY 530 700 361