Deutsche Version
Technolog

Euro-Solutions (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia – 6453) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników.
Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog - miejsce pracy Kożuchów

OPIS STANOWISKA:

-wycena zapytań ofertowych,projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych procesów technologicznych,

- kontrola i doskonalenie istniejących procesów,

- tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną i technologiczną produktów,

- doskonalenie i optymalizacja procesów  technologicznych w celu osiągnięcia wymaganej jakości,

 WYMAGANIA:
- Wykszałcenie wyższelub średnie kierunkowe

-doświadczenie zawodowe min. 3 lata, w branży automotive,

-znajomość programu AutoCad, pakietu MS Office, znajomość rysunku technicznego,

-znajomość programów 3D Solid Edge, Inventor lub Catia będzie dodatkowym atutem, dyspozycyjność,

 OFERUJEMY:

-pracę w prężznie rozwijającej się firmie,

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
- poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa

Zgłoszenia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, zawierające klauzulę
o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji, jak również certyfikaty potwierdzające umiejętności, proszę wysyłać
na adres praca@euro-solutions.pl
W temacie prosimy wpisać „Technolog"

Oferty osób, które nie spełniają powyższych wymagań, nie będą przez nas rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KOORDYNATOR OFERTY 530 700 361