Deutsche Version
Rzeźnik
Euro-Solutions Agencja Pracy (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia – 6453) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników.
Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Rzeźnik - wykrawacz mięsa - Niemcy

Opis stanowiska/ zadania:
- wykrawanie mięsa drobiowego, wieprzowego oraz wołowego – linia produkcyjna

WYMAGANIA:

- doskonała znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
- minimum 2-letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku
- aktualna książeczka SANEPID
- uczciwość
- lojalność
- brak nałogów

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w Polsce – oddelegowanie
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności (druki A-1, Limosa, itp.) również w zakwaterowaniu,
- zatrudnienie w polskiej firmie, co oznacza (dla osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie): opłacanie stawek ZUS (emerytalne, rentowe, zdrowotne, chorobowe na życzenie),
- pracę w przyjaznej atmosferze
- dobre warunki płacowe
- opiekę polskiego koordynatora

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY TYLKO DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU TYLKO Z WYBRANYMI PRZEZ NAS KANDYDATAMI.

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny, zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji, proszę wysyłać przez portal tablica.pl.
OFERTY NIEKOMPLETNE NIE BĘDĄ PRZEZ NAS ROZPATRYWANE!!! (komplet tj.: CV ze zdjęciem + list motywacyjny + klauzula o przetwarzaniu danych osobowych)