Deutsche Version
Hydraulik
Euro-Solutions Agencja Pracy (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia – 6453) świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników. Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

HYDRAULIK Niemcy

OBOWIĄZKI:

- montaż, naprawa urządzeń sanitarnych
- instalacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych
- sprawdzanie poprawności instalacji
- przebudowa, renowacje instalacji starych i nowych
- inne prace instalacyjne

WYMAGANIA:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego – UWAGA! Organizujemy 3-miesięczne kursy językowe!
- doświadczenie w montażu instalacji łazienkowych i kuchennych - udokumentowane
- gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec
- doświadczenie w pracy zagranicą – mile widziane
- wykształcenie zawodowe kierunkowe- prawo jazdy kat B – czynne
- własny samochód

OFERUJEMY:

- legalną pracę w Niemczech – od zaraz
- stabilne wynagrodzenie (plus dieta za każdy przepracowany dzień)
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy
- zatrudnienie na cały etat
- opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
- wszelkiego typu dodatki socjalne, pomoce dla dzieci
- pomoc przy załatwieniu noclegów
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.
Prosimy dołączyć życiorys, jak również posiadane referencje.